Realizacja programu

Realizujemy wszystkie wskazane w programie imprezy punkty. Wyjątek stanowią sytuacje nadzwyczajne, niezależne od nas, np. awaria sprzętu czy niesprzyjające warunki do prowadzenia poszczególnych zajęć (np. nie można realizować zajęć w parku linowym przy dużym wietrze, jazdy quadami w ulewnym deszczu). Wówczas realizujemy zajęcia alternatywne, ewentualnie jeśli czas pozwala kumulujemy zajęcia niezrealizowane z powodu awarii czy niesprzyjającej pogody w innym dniu. Wszystkie wskazane w ofercie zajęcia są w cenie obozu. Nie stosujemy żadnych dopłat za zajęcia.

Przygotowaliśmy wiele atrakcji. Postaraliśmy się tak zorganizować wszystkie zajęcia i zabawy, aby każdy mógł wykazać się zaangażowaniem i kreatywnością, aby każdego zaciekawić, zaintrygować, nie pozostawić obojętnym, aby na wszystkich buziach wywołać uśmiech i usłyszeć wybuchy radości :-), aby bezszelestnie przemycić ponadczasowe wartości, które same zadomowią się w umysłach naszych dzieci. Wiedząc jak różne są potrzeby i zachowania dzieci program przygotowujemy zawsze odrębnie dla każdej z grup i dostosowujemy do wieku uczestników.

Choć możemy pochwalić się najbogatszą ofertą zajęć sportowo-rekreacyjnych to wiemy, że pogoda lubi płatać figle . Co prawda zwykle mamy pogodowe szczęście, ale może się tak zdarzyć, że pogoda zrobi nas na…szaro? …. mokro? to wypełnimy dzień tymi wszystkimi atrakcjami, które tylko będziemy mogli zrealizować i oczywiście, na które będziemy mieli ochotę. Nie ma możliwości aby dzieci pochłonęła nuda, maruda i zrzędliwość.

Kadra

Możecie być Państwo spokojni jeśli chodzi o opiekę nad Waszymi dziećmi.

Nasza kadra jest dobrana wyjątkowo starannie. To zaufani i sprawdzeni profesjonaliści, ludzie z pasją oraz doświadczeniem. Każdy z naszych trenerów/ opiekunów posiada odpowiednie dokumenty zatwierdzone przez Kuratorium Oświaty. A co najważniejsze każdy uwielbia pracę z dziećmi :))

Więcej o każdym trenerze znajdą Państwo w zakładce

Dokumenty i płatności

DOKUMENTY:

Każdy z Państwa, po dokonaniu rezerwacji (e-mailowej, osobistej, telefonicznej) otrzyma od nas komplet dokumentów (drogą elektroniczną, drogą pocztową lub osobiście):

•umowę,

•kartę kwalifikacyjną

•informacje ogólne, ale ważne (wysyłamy zazwyczaj 3 tygodnie przed wyjazdem)

Skan podpisanej umowy oraz wypełnionej karty kwalifikacyjnej prosimy odesłać w ciągu 7 dni od dnia jej zawarcia (data zawarcia wskazana jest w umowie) na adres  a.sport@o2.pl.Orginały prosimy dostarczyć osobiście , drogą pocztową (na 7 dni przed wyjazdem)

<b>PŁATNOŚCI:</b>

<b>Zaliczka&nbsp;</b>wynosi 400 złotych i płatna jest w ciągu 7 dni od dnia zapisania dziecka na obóz/ kolonię.

<b>Pozostałą kwotę</b>&nbsp;należy wpłacić najpóźniej 21&nbsp;dni przed dniem rozpoczęcia imprezy.

Wystawiamy Rachunki do dwóch tygodni po zakończeniu wyjazdu.

Budżet wakacyjny

Zalecamy Państwu przekazanie pieniędzy dla dzieci u kierownika kolonii przed autokarem.

Prosimy o włożenie pieniędzy do podpisanej koperty ;Imię i&nbsp;Nazwisko oraz kwota (Najlepiej w banknotach 10 zł ) 🙂

Nie ponoszą Państwo, żadnych dodatkowych kosztów związanych z programem, więc jedyne dodatkowe wydatki to lody i gofry na które uwielbiamy chodzić 🙂 oraz napoje i słodkości 😉 &nbsp;Dlatego zalecamy przekazać dziecku 10 zł na dzień. Jest to kwota która w zupełności wystarcza (przynajmniej większości 🙂

Jeśli zdarzy się tak, że nasz kochany obozowicz wyda całe kieszonkowe szybciej, aniżeli przewidywaliście Drodzy Rodzice :), możecie wpłacić drugą ratę kieszonkowego 🙂 na nasze konto (informując nas o tym fakcie także telefonicznie), a&nbsp;Kierownik obozu wypłaci je rozrzutnemu delikwentowi 🙂

Zasady korzystania z telefonów komórkowych

Szanowni Państwo,
Chcemy, aby telefony komórkowe służyły tylko i wyłącznie w celu kontaktowania się dzieci z Państwem.Dlatego nasi podopieczni dostają telefon raz dziennie w przerwie poobiedniej:) (między 14:30 a 15:30). Dzięki temu w pozostały czas dzieci nawiązują relacje koleżeńskie, nawiązują kontakt z równieśnikami i dostrzegają, że w realnym świecie człowiek jest bardzo interesujący i&nbsp;wartościowy.

Rozumiemy, że niektórzy z Państwa w tym czasie nie będą mogli zadzwonić ani odebrać telefonu od swojej pociechy, w takich przypadkach prosimy o kontakt z kierownikiem obozu/ kolonii w celu ustalenia innej&nbsp;godziny. Jednak prosimy, aby nie były to pory wieczorne, bogaty program obozu wypełnia tak każdy dzień, aby dzieci za Państwem nie tęskniły i dobrze się bawiły.

Z doświadczenia wiemy, że wieczorny telefon do poduszki może przypomnieć Waszemu dziecku, że za Wami tęskni.

<b>ZACHĘCAMY DO KONTAKTU Z KIEROWNIKIEM </b>każdego dnia o każdej porze;).

Prosimy również do korzystanie z wiadomości sms, jeżeli będzie taka potrzeba.

Odwiedziny na obozie
Czy jest możliwość zakwaterowania dzieci w jednym pokoju?

Oczywiście, komfort dzieci jest dla nas priorytetem. Przy rezerwacji miejsca prosimy o poinformowanie nas z kim Państwa dziecko chciałoby być w pokoju. Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić to życzenie.

Dlaczego leki muszą zostać oddane wychowawcom?

Jeśli Państwa dziecko przyjmuje leki na stałe, musi wszystkie lekarstwa oddać wychowawcy. Istnieje zagrożenie, że dziecko lub inne dziecko mieszkające w pokoju zażyje leki.

Nasze prośby do Państwa

Prosimy poinformować dzieci o zasadach korzystania z telefonów komórkowych.

To czy wakacyjna eskapada będzie udana zależy nie tylko od intensywności zabaw, ale także od relacji z rówieśnikami. Zrobimy wszystko, aby te dni były wyjątkowo udane a rozłąka z rodzicami jak najmniej bolesna. Chcielibyśmy jednak także i Państwa prosić o pomoc i przeprowadzenie z dzieckiem rozmowy, tak aby miało pewność, że z każdym, nawet najmniejszym kłopotem może się zwrócić się do nas: z każdym bólem brzucha, gardła, złym samopoczuciem czy nieporozumieniem z kolegami. Gdyby jednak się zdarzyło, że pociecha dzwoni do Państwa i muchy w nosku aż bzyczą, to proszę się nie martwić, spróbować wypytać o co tak naprawdę chodzi (często jest to po prostu tęsknota, czasem najzwyklejsze w świecie zmęczenie, a czasem kłótnia z koleżanką) , a później skontaktować się z kierownikiem lub wychowawcą – nieraz krótka rozmowa i kilka chwil więcej poświęconych dziecku zdziałały cuda!

Raz jeszcze prosimy o informacje o każdym problemie, z którym dziecko (starsze lub młodsze) nie może poradzić sobie samodzielnie. Jesteśmy do Państwa i dzieci dyspozycji. Jesteśmy po to, aby natychmiast reagować i pomóc!

Bagaże dzieci najmłodszych, a także wartościową odzież (kurtki, spodnie, bluzy, buty) prosimy podpisać imieniem i nazwiskiem. Ułatwia to namierzenie rzeczy zagubionych lub pozostawionych w ośrodku.

Czy dziecko musi coś trenować żeby jechać na obóz?

Nasze obozy nie są obozami typowo sportowymi. W związku z tym dziecko nie musi niczego trenować, żeby z nami jechać.
Chętnie obudzimy w Państwa dziecku pasję do sportu i nauczymy podstaw:)

Czy dziecko zostanie ubezpieczone na czas trwania obozu?

Każde dziecko uczestniczące w naszym obozie posiada ubezpieczenie NNW.
Dodatkowo na zimowiska dodatkowo dzieci posiadają ubezpieczenie SKI.
Na obozach jeździeckich dzieci są ubezpieczone dodatkowo na sporty ekstremalne.

Facebook
Facebook
Instagram
Google+
https://www.spoort.pl/strefa-rodzica
Pinterest
Follow by Email