Skocz na stok

Jednodniowe wyjazdy na narty lub snowboard dla wszystkich od 6 roku życia! Zapraszamy na szkolenia w najlepszych ośrodkach na Dolnym Śląsku.

Skontaktuj się z nami!

Mobile: 600 339 071
Email: sportacademy@icloud.com

 Zapewniamy:

Co dostaniecie od Sport Academy podczas wyjazdów na stok

4 godziny szkolenia

4 godzinne szkolenia narciarskie lub snowboardowe w małych grupach dostosowanych do umiejętności

transport i ubezpieczenie

Wszystkim uczestnikom zapewniamy na stoku ubezpieczenie NNW SKI. Na stok dojeżdżamy sprawdzonymi busami.

kadra

Nasza kadra nauczy Was i Wasze pociechy jazdy na nartach lub snowboardzie. Chętnie przekażą swoją pasję oraz doświadczenie sportowe.

ciepła herbatka

świetna atmosfera

Niezapomniane wspomnienia

Wyjazdy jednodniowe na narty i snowboard

 

Wasza pociecha uwielbia ruch i zabawę na świeżym powietrzu, a do tego chętnie zdobywa nowe umiejętności i lubi wycieczki w ciekawe miejsca? W mieście w tym roku jakoś nie zawitał śnieg, a Wasze dziecko codziennie wyraża swoje rozczarowanie takim stanem rzeczy? Nasze jednodniowe obozy oraz wyprawy na narty i snowboard to doskonała propozycja, która na pewno zadowoli każdego małego miłośnika śniegu i dobrej zabawy!

Organizujemy jednodniowe wyjazdy dla dzieci, które są świetną okazją do poznania nowych koleżanek i kolegów oraz spędzania z nimi produktywnego czasu na świeżym powietrzu w górach. Nasze wycieczki i obozy skierowane są głównie dla dziec, którym zapewniamy opiekę oraz uczestnictwo w sportach zimowych. Oczywiście zapraszamy też całe rodziny do wspólnych wyjazdów!

Zimowe szaleństwo na naszych wyprawach to dobra alternatywa na spędzenie zimowych weekendów. Jeżeli jesteście rodzicami i chcecie poszusować na stoku to koniecznie wybierzcie się razem z nami! Wy się bawicie, a my w tym czasie podszkolimy Wasze pociechy narciarsko i snowboardowo- czyż to nie wspaniała wizja?

Gwarantujemy, że nasze jednodniowe wyjazdy na snowboard i narty dla dzieci spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów – zarówno tych małych, jak i dużych. Dlatego koniecznie sprawdźcie nasze najbliższe terminy wypraw i skontaktujcie się z nami w celu zarezerwowania wycieczki! Na miejscu oprócz sporej dawki ruchu zapewniamy ciepłą herbatkę, która stanowi doskonałą przerwę od szaleństw na stoku. Zapraszamy również na nasze półkolonie narciarskie i snowboardowe!

DLa kogo?

Wiek

Zapraszamy na szaleństwo na stoku wszystkie

  • dzieci od 6 roku życia,
  • młodzież,
  • osoby dorosłe 

Poziom umiejętności

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zacząć swoją przygodę na stoku jak i średnio zaawansowanych, którzy chcą podszkolić swoje umiejętności.

Koszty i zniżki

Cena

165 zł plus karnet
(w cenie: transport, ubezpieczenie, szkolenie narciarskie, ciepła herbatka) 

Zniżka

Zabierz przyjaciół i zgarnij zniżkę
Atrakcyjne rabaty dla rodzeństw

Zniżka

Zapisz się na minimum 3 wyjazdy i szalej na stoku taniej. 

Skontaktuj się z nami!

Napisz

sportacademy@icloud.com

Zadzwoń

+48 600 339 071

l

Wypełnij formularz

Facebook
Facebook
Instagram
Google+
https://www.spoort.pl/skocz-na-stok
Pinterest
Follow by Email